Pogledaj jedan post
Old 30.01.2013., 17:33   #240
Quote:
bvukovic kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima sokovnik od Gorenja JC4800VMX. Nije baš jeftin ali je jeftiniji od Huroma. Znači Kina....ili prepakirani Hurom s Gorenje naljepnicom? Nigdje nisam uspio naći neku recenziju o njemu, samo plaćene oglase u kojima je savršen. Kako to da nitko od razvikanih imena kao Philips, Bosch i drugi nemaju slowjuicere. I što je to u ovom sokovniku tako posebno da košta 1900kn.
Raspitivao sam se za prijatelja jer nisam našao dovoljno podataka.
U međuvremenu, on je kupio. Nije blizu da odem vidjeti ali ovo zasada znam:
U pitanju je kineska kopija Hurom sokovnika. Ovo za 1900 kn. je lov u motnom i debelo previše za tražiti. On je kupio za 1300 kn. u CG, a čujem da ih ima po Europi i za 900 kn. Ipak to nije originalni proizvod. Materijal od kojeg je napravljen nije identičan originalu i kvalitet ovih sokovnika će se pokazati tek za neko vrijeme (sada je još rano).
Prvi sokovnik koji je kupio je radio jedno cjeđenje i više ga nije mogao sklopiti. Odnio u servis (garancija 2 godine), rekli da je osovina vijka malo zakrivljena i dobio je nov sokovnik. Taj sada radi nekih tjedan-dva. Prijatelj kaže da je zadovoljan sokovnikom i da fino cijedi (no njemu je to prvi sokovnik i nema iskustva). Kada bih osobno vidio znao bih više, ali previše smo udaljeni.
Uglavnom, mislim da vrijedi razmisliti (za 1300 kn.) što je pola od originalne cijene. Za 1900 kn. ne bih kupio, bolje original koji je garantirano dobar i traje dugo.
ivanaj is offline  
Odgovori s citatom