Pogledaj jedan post
Old 25.06.2004., 07:35   #9
Quote:
Mort kaže:
Hvala na odgovorima, izgleda da ću morati na pregled iako mi to nimalo se nesviđa - da mi netko tura nešto dole. A i mogu naći ispriku da nemam vrimena od posla.
Mda, shvaćam te.Ja imam "opasne" probleme sa žgaravicom, pa se "pravim luda".Neda mi se ići na gastroskopiju.
Imala sam u obitelji osobu s polipima.
Prvi put su ih operirali - benigno.
Drugi put, nakon dvadesetak godina- opet i ostalo je na promatranju i redovnoj kontroli.Doduše možda i zbog vrlo visoke dobi pacijenta.
Moj bivši direktor je, pak, imao baš rak.Operiran na vrijeme, prije dobrih deset do 12 godina.Eno ga hoda okolo, lijepo debeo i osjeća se kao da nikad nije ništa ni imao.
Međutim, rak debelog crijeva je posljednjih godina na vrlo visokom mjestu na "ružnoj listi".
Prema tome: nemam vremena, ne sviđa mi se pregled.....zaboravi.Raspitaj se tamo gdje živiš za dobrog specijalistu i učini kolonoskopiju čim prije.Spavat ćeš mirno i možda spriječiti nešto što baš nije "velika sreća" imati.
Ako živiš u HR, javi mi se na PM.
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom