Pogledaj jedan post
Old 10.05.2012., 03:56   #336
Quote:
SeaPrincess kaže: Pogledaj post
Problem je kod ljudi općenito (i muških i ženskih), što velik dio njih želi scenarij gore opisan ali traži nekog tko je dijametralno suprotan od navedenog. I onda je to jedan mali projekt - kako od bezobraznika napraviti umiljatu macu.

Nemoj tražiti nekoga zato što si u životnoj fazi da to želiš, naići će. Valjda. Ne znam. Tako kažu, nadam se da ne lažu

Također, danas žene trpe mnogo manje a traže puno više zato što su same sposobne zafovoljiti svoje osnovne potrebe (za hranom, pićem, krovom nad glavom, socijalizacijom blabla). Nemoj me krivo shvatiti, ali prvo dobro proanaliziraj sebe, možda ti baš padaš na te koje nisu u životnoj fazi za ovo gore navedeno - možda ih doživljavaš kao izazov; kako od tigrice napraviti malu umiljatu macu
Pa cure su po prirodi djetinjaste i mace Pa da SeaPrincess(ica) Nema to baš veze sa statusom (kao npr da je samostalna). I malo je glupo da je status mjerilo ljubavi. OK kod nekih je status važan, ali uglavnom ne. Barem ne kod mene.

Npr imao sam prije stvarno veliko žensko društvo, i eto, barem tada kao mlađe, cijenile su me što mi nije bio problem dokučiti taj njihov unutarnji alter ego koji je tako mekan i fora da je to strašno kjut. Neovisno kakvu su "fasadu" imale, bilo da su im ruke pune zlatnog prstenja, da su kvazi starlete, ili opet školarke iz studentskog doma, SVE su mi bile iste.

Ali nakon 30-e taj alter ego, onu "pravu nju" je teško dokučiti. Baš kak je jedna cura tu pisala, na drugom topiku (Valnea ak se ne varam), kaže "Zavolim. Ali zavolim na trenutak. Potom se vraćam u svoj svijet." Isto je pisala i Psyla.

Tu govorim o tom "ključu", dakle nekakva vrata postoje. Mislim da se nakon 30-e čovjek zapetlja u jedno svoje klupko dubioza, i eto moj sud je da ljubav (osoba uz tebe) može pomoći da se otpetljaš, dobiješ neke nove vidike u životu, kvalitetnije od onih koje kreiraš sam. Onaj pravi motiv, energiju da uživaš.

Stvarno ne znam, nisam toliko šnjofao oko toga, ali mislim da je to problem mnogih u 30-oj. Ill check it out :P Samo s curama tipa recimo 23 ide sve ko od šale i eto iz puke znatiželje je postavljen ovaj topik jer je pronaći ljubav tada nalik vožnji bicikla po grubo pooranom polju lol



Quote:
Prdimahovina kaže: Pogledaj post
Baš bi me zanimalo da Psih kaže jeli nakon kilu stranica bliže odgovoru na pitanje koje je postavio u naslovu teme.

Ili je ova cijela tema postala ,kako je pokojni Šeki pred više stotina godina napisao "Much ado about nothing"
A Psih je dokučio da se malo zapustio u emotivnom smislu kao i mnogi drugi i da će morati malo mjenjati prioritete, instinkte, mišljenja o svemu i stavove. Ne samo što se ljubavi tiče, već i prijateljstva i međuljudskih odnosa općenito.

You need a drive for affection. Not an perception what affection is.

A što se tiče "žena +30".. I rest my case (dižem ruke). Malo sam zaigran tip, pomalo romantičan, u priči pomalo djetinjast, zafrkant, volim izmamit osmijeh i.. dokučio sam da to nebu išlo.

Preslužbeno, preanalitički, prekvalificirajuće, preklišejizirano za this kind of a guy.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO

Zadnje uređivanje Psih : 10.05.2012. at 04:02.
Psih is offline  
Odgovori s citatom