Pogledaj jedan post
Old 21.11.2016., 16:26   #23
Quote:
caughtalitesneeze kaže: Pogledaj post
Update: na web stranici poliklinike odnedavno više ne piše ime tog psihijatra niti njegov životopis kao dio tima.
Tamo je sve puno živopisnih likova koji besposleno šeću po hodnicima. Tako da i njih nekoliko koji su nam pomogli kada sam vodila kćer ( užasna rastava, tata se rastao i od djece) ne dođu do izražaja.

Nju je psihologica mjesecima pilala sa istom temom, da li se viđa sa tatom, a tata nestao.....Umjesto da zovu njega pa mu objasne što se događa u dječjoj glavi, dijete mora shvatiti nešto što uopće ne može percepirati. Na prvom razgovoru joj je prepisala Zoloft- mala joj se činila depresivna. Ja sam zabranila da ga pije nakon što je mala čula glasove od njega...

Nakon mjeseci dolaženja i pilanja po istom, prestala sam ju voditi....Nitko nikada nije zvao i pitao što se događa...

Užas, taman dovedem malu malo u red, kada evo termin (svaka dva tjedna) i opet psihička pila po tati, moje iskustvo je užasno.

Bio je jedan psihić koji je šetao obučen u kožuh sa lulom, kao Gryzli Adams, sumnjam da je bio normalan, bar po izgledu mu nisu svi bili doma.

Teta Zoloft još uvijek radi.

Zadnje uređivanje sama45 : 21.11.2016. at 16:52.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom