Pogledaj jedan post
Old 15.11.2007., 13:12   #22
ja sam pisala na jednoj od tih tema - dragi kupio u petak u importaneu odjelo i jaknu ... dodjemo doma, kadli na jakni fali gum, ali ono, rupetina (jer nije klasican gumb, vec druker!) - pokazem dragom, on odmahne rukom i veli da mu nije tak bitno! ja ludim!! slijedece jutro stavi on odjelo na pranje, a njegova majka prije pranja pogleda malo odjelo i skuzi da je zapeglano ( bilo je od lana, a znate kak lan izgleda kad se zapegla!) i sad vec i on poludi. nista, on radi, tako da ja uzela na sebe zadatak da to zamjenim/vratim. prvo iscudjavanja, pa potom nevjerica - a kako da znamo da on nije nosio odjelo recimo u subotu na svadbu pa sada vraca - a ja luda - pa mozda zato jer je etiketa nasivena, odijelo je cisto i iste duzine kakvo je bilo dok je kupio (a trebalo bi se za njega skratit!)... povuci - potegni ... cak je dragi pristao na drugo odijelo, druge boje, ali nisu imali velicine...

ja rekla, a nista onda, vratite novce. nevoljko su to napravili, ali su napravili. da nisu, zvala bi inspektorat, jer prodaju robu sa greskom, a nisu to naznacili
lioness is offline  
Odgovori s citatom