Pogledaj jedan post
Old 12.07.2011., 01:06   #57
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Ja na tvom mjestu jednostavno ne bih. (Ali istina da sam ja jezičava kuja. )
Ne moraš biti neugodna, samo im kažeš da vama nije zgodno da budu kod vas, ali ima jedan super hotel ___ i nek se svakako jave pa ćete na kavu ili kupanje.
Dalje od toga objašnjenja ne duguješ, eventualno da imate obveza i nikakvih detalja ako ne želiš, ionako vjerojatno nemaju neki status koji bi im dao pravo da još otvoreno zahtijevaju objašnjenje što ne mogu muktarit kod vas.
Vidjeh ovih dana zgodan citat, ne znam sad cijeli, nešto s istinom i 'those who matter won't mind, those who mind don't matter'.

Mi smo s druge strane nekako, MD se frend sa ženom preselio na more. Htio ga je vidjeti stvarno i puno ranije, ali nekako nismo stigli, a nismo htjeli samo usred sezone baš da ne ispadne da smo zbog kupanja tamo, a oni samo slučajno tamo.
Ma neke smo na taj način riješili i više se ne javljaju, kada dođem u unutrašnjost odemo na kavu i to je to. Ali tu su još ostali neki bliski prijatelji, koje sam, evo, baš prije neki dan odbila ( slagala ) jer mi se nije dalo s obzirom da mi dolaze roditelji, od dragogo roditelji nakon toga i u 8-om mj. sestra od dragog i eto ga na, gotovo ljeto...
OstaviteMe is offline  
Odgovori s citatom