Pogledaj jedan post
Old 09.02.2017., 18:37   #50
Quote:
salevart kaže: Pogledaj post
Sve je to pokrenuto i rastava i skrbnistvo, samo sta traje duze zbog razloga sta je ona nepoznatog prebivalista. Ne razumijem rad policije i nadleznih tijela jer je bila pronadjena nakon sta je nestala i da sad ona nemora doci na rastavu koja je sudski podnesena, vec je dobila pravnog zastupnika zbog nepoznatog prebivalista. Ne placa ili bar jedno vrijeme nije placala racune za telefon. Nabila joj se cifra par tisuca kuna. Sad vec neka 3mj ne dolaze njezini racuni na nasu adresu jer smo rekli da osobe vise nema na toj adresi.

A sta se tice alimentacije to ce biti odredjeno tek dok zavrsi sudski postupak. Tako da za sada tu ona nema jos nikakve prijave na sebe zbog ne placanja, a i prvo mora proci 6mj da ne placa alimentaciju da se moze podnijeti kaznena prijava za neplacanje.

Zna se kako sve funkcionira kod nas, izuzece nije niti izgleda kad su djeca u pitanju.
Cudan sam , ali se ne mogu pomiriti sa idejom da jedna majka ostavi svoju djecu toliko mijeseci bez novosti . Jako mi je zao . Ne sikiraj se mnogo ? Djeca imaju kapacitet adaptacije nevijerovatan . Mogu jako dobro uzrasti uz oca .
Znam da sve to moze da potraje dugo . Poznam jednu zenu koja je trazila svog muza cetiri godine i na koncu ga nasla mrtvog u jednoj rijeci .
Nadam se da ce sve biti dobro za tebe i za tvoju djecu . Uglavnom sretno .
lazan is offline