Pogledaj jedan post
Old 20.05.2017., 17:32   #53
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kakvi god da su njegovi odnosi s primarnom obitelji, nije na njegovoj ženi da tu postavlja pravila kako će dinamika između njih ići, barem ne na ekstreman način poput ultimatuma. znam teško je to ženama shvatiti i prihvatiti da ima jedan dio kod muža u kojem one niti su bitne, niti mogu biti bitne, a to je odnos i povijest s primarnom obitelji

drugo, mi čujemo samo autorovu stranu priče. tkoje tu koga zaista provocirao, sestra ženu, ili i žena malo sestru, mi u biti pojma nemamo. samim tim da on skoro pa identično histerično ponašanje žene i sestre drukčije predstavlja i daje im drukčije nazivnike i objašnjenja, meni govori da tu ima puno više detalja i stvariod navodno problematične sestre i roditelja
Naravno da ima pravo raspravljati o njegovoj obitelji kada to utječe na njezin život, naprimjer kad mora izaći iz doma kojeg je skupa sa svojim mužem stvarala. Mene neke "osebujnosti" odnosa mog muža sa svojom obitelji ni najmanje ne diraju dokle god ne utječu na naš život i našu komociju. On je svoju ženu tamo doveo da žive a znao je kakvi su.

A ovo za ultimatum sam i napisala, njezin problem nisu njegov roditelji nego on, i ako ga ne može prihvatiti takvog kakav je onda bi trebala naći drugog partnera, a ne pokušavati ga promijeniti ucjenama i ultimatumima.
lyrabelacqua is offline  
Odgovori s citatom