Pogledaj jedan post
Old 10.06.2017., 17:26   #54
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post
Ja bih u teoriji znala postaviti ploče, znam i vrste knauf ploča, čak sam bila u knaufovom rudniku gipsa. Ajmo reći da me knauf donekle zanima. Ne bi mi na kraj pameti palo da si sama idem postavljati ploče jer postoje ljudi koji su toliko ispraksani da bi im trebalo puno kraće i puno bi to bolje napravili.

Ako se baš ne baviš građevinom u fušu, koliko si uopće knaufa do sad postavio? Vjerojatno ne dovoljno da se nazoveš vještim.

Što ti nije onda bolje pozvati majstore koji će to dobro napraviti i otići s dragom na izlet?

I varaš se kad pričaaš o interesu. Baumax (ili Bauhaus ) je svojevremeno često organizirao razne tečajeve gletanja, postavljanja pločica, farbanja... Što misliš koji je spol prevladavao?
Muskima bas ne trebaju tecajevi oko toga jer ako ih to zanima ce od mladih dana znati kreciti, raditi knauf...
To se ne radi 25 puta godisnje vec mozda jednom u nekoliko godina.

Uz to, zena na tecaju ima koliko?
Necemo se zavaravati i reci da je uobicajeno da zena bojadise, knaufa i gleta.


3000 za krecenje stana?
Ne hvala, mojih par popodneva i veceri nije problem odvojiti da to napravim sam pa makar ne otisli na taj izlet.

I ne, nisam skrt, za te novce radje imam prekrasni stolic u dnevnoj sobi.
Za te novce platis vikend, ne sekira te cijena goriva jer je to preko 300 litara goriva, mozes 100 puta kupiti lungic umjesto vratine, mozes kupiti najbolje gume za auto i tako podici sebi i obitelji sigurnost, a jos i ostane.
Mozes si kupiti laptop, a mozes i otici 10 puta sa partnerom na finu veceru.

...a to je samo krecenje.
Flat is offline  
Odgovori s citatom