Pogledaj jedan post
Old 02.07.2017., 21:30   #48
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Gledaj tebe niti ko tjera na brak niti ti je isti potreban s osobom koja pije svaki dan.

Jedna stvar je u 22 popit dva dana za redom ili tri i poslje tri tjedna ništa. To je mladost nekome način zabave, jedna stvar je popit dvi pive ili gemišta ili bilošto da se opustiš ili ona čaša poslje ručka.

Ovo me vuče na alkoholizam. Ali zadnjih 6 godina on pije.
I ti to šest godina trpiš. Al reci mi zašto? Jer misliš da boljeg nećeš nać, jer misliš da je on faca?

Meni iskreno vuče na propalitet koji tebi netreba.

I btw. 5000kn nije plaća za ić u postanarstvo, definitivno.

Naravno da me nitko ne tjera niti želim dok ne primim drugu diplomu u ruke no to je za godinu dana i voljela bih da mi barem riječima pokaže namjeru da bi živio samnom ubrzo. Ne mislim da ne mogu naći boljeg već da sam naučila na njega, na sve njegovo, normalno mi je bilo da pije, da vrijeđa, da ne smijem vikendom u grad i zadnjih mjeseci vidim kako cure oko mene uživaju, a ja uvijek moram izlike tražit zašto ne mogu na neki rođendan ili van.
Stanovi u mom gradu su u prosjeku oko 1000kn, neka su režije još toliko. To mogu sama zaradit. Hrane imamo puno od mojih jer imaju sve domaće i neka on da 1500 za hranu i 500 za potrepštinu poput higijene. Mislim da to nije neostvarivo s njegovom plaćom od 5600 i nek ja zaradim 2500. Nije ni bitno to sada. Potrebna je želja i smatram da se može...da gospodin ne puši i ne pije kao ni ja....
mala fatalna 16 is offline  
Odgovori s citatom