Pogledaj jedan post
Old 02.07.2017., 22:12   #51
Quote:
mala fatalna 16 kaže: Pogledaj post
Mislim da to nije neostvarivo s njegovom plaćom od 5600 i nek ja zaradim 2500. Nije ni bitno to sada. Potrebna je želja i smatram da se može...da gospodin ne puši i ne pije kao ni ja....
Gospodinu se živo fućka kaj ti misliš i to ti je jasno rekao.
Kaj ne čuješ ?
On nema želju. Ni za tobom ni za stanom u kojem bi živio sa tobom, ni za brakom sa tobom. Ima želju za lokanjem kao i neki mladi zagorski pijanci.
Ovo nije predrasuda jer sam često u Zagorju i Prigorju i tamo jako puno mladih dečkiju propadaju zbog alkohola. Ima ih i u Lici, iz birtije ne odlaze. Ni ovaj neće dugo. Za godinu maksimalno dvije on će biti kronični alkoholičar. A nema još ni 30.
Od alkohola postati će živčan, otresit i loše volje. Kada pije i ne pije.
Isto kao što puno mladih zagoraca ide van raditi, mučiti se po Njemačkoj i Austriji. Ti vrijedni, mladi dečki idu raditi a ne lokati. Jedan curi doma šalje novce i već su kupili mjesto gdje misle graditi kuću slijedeće ljeto.
Kaj tvoj dela ? Loče.
Zakaj si tvrdoglava ? Nije on tvoja obitelj bez obzira kaj si tako dugo sa njim.
Kam' gledaš ?
Gospodin ti je rekao direktno u lice : zaboli me baš za tebe i kaj ti hoćeš. ja bum pil i pil. meni je najbitnija birtija , dečki i alkohol a ne ti.ti me možeš ostaviti ili me trpjeti. ne bum stal piti. to je ono kaj me veseli. ti pardon odfakaj u troskocima ili buš opet pobrala samo psovke i pljuske.
Možeš biti tvrdoglava i svaditi se sa njim danima, tući, nek' vam policija dođe ali on ne bu prestal piti jer niti neće a niti nemre.
Ben mu miša kaj tu ne shvaćaš ?
U kakvu iluziju gledaš ?
Kaj misliš da će iznajmiti stan vama, prestati 6 sati (hej neki kroneri nisu po 6 sati u birtiji a ovaj tvoj se ne trijezni čim se vrati sa posla sve do sutra ) lokati, početi razmišljati kao zrela osoba.
Daj se pliz saberi ! To se ne bu dogodilo. Ni sada ni ikada. On je alkoholičar jer samo alkoholičar postaje inventar lokalne birtije kaj svi vide osim tebe.

Kaj još, kaj još curo draga treba napraviti taj sebični pijani konj kako bi ti shvatila da te ne voli i da sa njim ništa nemaš. Kaj si hoćeš dokazati sa tim nezrelim dripcem.Kaj ?
Znam jednu zagorku kaj je kao cura 9 godina trpila pijanca i agresivca pa pobjegla i konačno sa šljivom ispod oka, otkazala sve dva tjedna prije svadbe. On je isto imao ideju kak' i mnogi glupi muži da će ona hrmbati doma i na poslu, on bu raspoređivao njene novce a onda ih trošil u birtiji na konobarice. Tak' je doma naučio od tateka i glupe mame.
On se oženio nakon kaj ga je ostavila, tuče ženu, žive sa njegovima, on loče, izgubio je dobar posao zbog alkohola.Ona se udala, ima divnoga , pametnog muža i krasnu djecu. Nije znala kako postoje normalni muškarci.
Čovjek nikada nije podigao ruku na nju, drži je kao kap vode na dlanu i ništa joj ne fali. Uvijek je nasmijana kada je vidim.

Ti nisi udata za toga dripca, kaj se onda ne odlijepiš od njega a tjera te od sebe ? Toliko mu je svejedno.
Želiš biti mučenica sela ? Samo daj.
Kaj misliš da visi po birtijama radi frendova ? Daj dođi sebi. Tamo mora da je zbog neke zgodne i lukave konobarice, bježi od života i tebe.

Znaš da sam tvoja mama i da si se tak' zalijepila za ovakvog pijanog luzera bome bi te poslala psihologu. Nemoj zamjeriti.
Nije loš čovjek koji pije ali je loš prema bližnjim a posebno onaj kojemu je svejedno i neće se liječiti.
Napravi mu uslugu. Ostavi ga. To mu je jedina šansa da se sabere.

Zadnje uređivanje pozitivax : 02.07.2017. at 22:29.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom