Pogledaj jedan post
Old 03.07.2017., 13:00   #62
Quote:
Zubicaljubica kaže: Pogledaj post
Inače, itekako ima muškaraca koji su podrška svojim curama i ženama u teškim trnucima. Jedan takav je mm koji mi je bio izuzetna podrška kada mi se, prije godinu dana, radilo i glavi na poslu. I na dan kada je trebala pasti odluka da li ostajem na poslu ili ne, on mi je ujutro zapjevao "Virujem u te....". Eto, to je muškarac na kojeg se mogu osloniti, koji samnom dijeli sve lijepe i teške trenutke svog i mog života i koji mi neće zatajiti da ima u planu špromijeniti posao, otići negdje i sl. I ne smatram ga zato super muškarcem nego samo normalnim, koji shvaća što je brak, zajednički život i sve što ide uz to. Ovakvog kakvog ti imaš uz sebe je bolje izgubiti nego naći.....
mi smo imali jednu na poslu napravila je neke greške, prijestupe, podvale, i onda dobila premještaj na nižu funkciju s manjom plaćom. njen muž je uvijek bio uz nju, čak i kad je izbačeno preko 10 čvrstih dokaza da je ona sve izazvala (i to planski). on je i dalje upirao prstom u druge (da bi njoj bio uz bok). bilo je smiješno sve to gledati i kako je netko tako nekom bezuvjetno lojalan i to osobi poput nje (jako lošoj i malicioznoj osobi). e to je muškarac, što veliš?

što se tiče autorice, sad da ne citiram pojedine postove, ali ima ih par baš očitih na osnovu kojih ti mogu postaviti pitanje: je li to tebi dečko ili fuck buddy? bez obzira što vi kao živite zajedno (rekla bih više iz praktičnih razloga ili štednje, ne iz neke želje), taj odnos po svemu podsjeća na jedan fuck buddy odnos.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom