Pogledaj jedan post
Old 12.07.2017., 19:46   #56
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
svejedno, mislim da je sedmodnevni bijeg majci pretjeran i nije rješenje vašeg problema nego kazna ženi
nisi odgovorio što ti je majka savjetovala u takvoj situaciji
Ništa, samo me saslušala...zagrlila i to
Mislim da se nije htjela miješati, ali mi je nekako indirektno dala do znanja da nije sigurna da je ona prava osoba za mene.

Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ona je razgovarala i s tvojom ženom?
ako nije, ne bi trebala olako iznositi mišljenja na temelju jedne strane priče
ako ćete na terapiju, nađite nekog neutralnog
Gle, kad netko pokazuje strah u svakodnevnim odlukama i u odnosu sa svim bliskim ljudima, to je psihijatrima dovoljno da naprave nekakvo osnovno profiliranje. No, u pravu si, uvijek treba saslušati obje strane.
Možda ima u mom ponašanju nekih stvari koje joj ne pomažu da to prebrodi.

EDIT: ljubomora bi se pojavila u situacijama odvojenosti. Službeni put, momačka, odlazak na pivo s ekipom.
Jednom sam ju pitao: "što bi bilo da sam trgovački putnik...ili da sam svaki tjedan na službenom putu? Što bi bilo da se iz bilo kojeg razloga trebamo odvojiti npr. na mjesec dana?". Dobro se sjećam što mi je rekla: "Ne bi to mogla izdržati. Raspala bi se. Raspali bi se." Na tom sam joj odgovorio:"onda je naša veza slaba, nejaka. Dovoljna je privremena odvojenost i sve bi išlo u PM." Ja bi mogao biti odvojen od nje i dulje vrijeme, u meni se ništa ne bi promijenilo. Ako se dvije osobe imaju čvrst odnos i povjerenje, pretrpit će i takva iskušenja. Zar ne?

Zadnje uređivanje Gregorius : 12.07.2017. at 20:09.
Gregorius is offline  
Odgovori s citatom