Pogledaj jedan post
Old 14.01.2004., 23:05   #1
Question Odjeca cini covjeka

Nisam sama sigurna u istinitost ove tvrdnje, ali sve mi se cini da je tako.
Naime, ja sam oduvijek imala casual stil, najmilije su mi bile tenisice i traperice, sportska jakna ...
Kad sam se sredjivala, to je bilo nesto u stilu sportske elegancije, obavezno sa nekim otkacenim, neobicnim detaljem.
Nedavno odlucih promjeniti imidz, i kupila sam par elegantnijih stvari - par lijepih crnih hlaca, elegantan kaput, cizmice na petu, elegantnije cipele, pocela sam se intenzivnije sminkati ...

I molim lijepo, koje li promjene u odnosu drugih ljudi prema meni!? Cini mi se da su me poceli shvacati ozbiljnije, prema meni su se poceli ponasati sa vise paznje ... ne znam ni sama kako da vam to objasnim, koje primjere da upotrijebim, jer sam primjetila jako puno malih, sitnih stvari u tim ophodjenjima.

Jasno je da sam se, vjerojatno, i ja drugacije osjecala u toj odjeci, pa je moje ponasanje, drzanje, itd., bilo zasigurno drugacije (samopouzdanje, sto li vec).

Medjutim, da li sam ja zaista 'drugacija osoba' u trapericama i tenisicama od one u suknji i stiklama? Da li svi imamo takve (nesvjesne) stavove prema ljudima u odnosu na odjecu koju nose?
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Odgovori s citatom