Pogledaj jedan post
Old 27.11.2009., 00:36   #60
Quote:
ryana kaže: Pogledaj post
meni se desilo da sam tokom odnosa prokrvarila jako , cinilo mi se da je iscurilo pol litre. prvi puta je bilo u autu sjedala,ledja,dupe,njegova majca,..sve bilo u krvi. usr... sam se skoro od straha.svasta sam pomislila cak i na izvanmatericnu trudnocu il veliko njesra s bubrezima tipa prsnuca ili otkazivanja(odjurila doma na wc i izgledalo kao da pisam krv).stvarno svasta prode kroz glavu u napadaju panike.odma sam hitnu zvala da cujem sta je.doktor reko popiti samo puno vode, i neka legnem i prestat ce.boli nije bilo nikakve.nisam ni skuzila da krvarim dok nisam posumljala da sam prevlazna . ujutro odma kod ginekologice. pazi sad komentar...rekla je da sam imala prejak orgazam(???????). ja njoj kazem da nema sanse jer ga nemam cesto. ona kaze da ga mozak i osjetila nisu "registrirali" ali tijelo je itekako.to sam dozivjela 2 puta takvo krvarenje i oba puta je upalila ta fora s vodom i mirovanjem.kasnije mi se cesto s novim partnerom znalo desiti manje krvarenje ali to je zato sto sam uska a on ima doista preveliki pa je vjerovatno to razlog.bar mislim.ginic kaze da je sve ok.
ej ja sam sa svojim deckom 3 put vodila ljubav 20-og je to bio prvi put i naravno ja krvarim vec 3 put pa dal je To normalno uzme li se u obzir da sam bila djevica prije 5 -6 dana
berna is offline  
Odgovori s citatom