Pogledaj jedan post
Old 27.08.2010., 21:55   #966
Quote:
uraira kaže: Pogledaj post
na znam ništa o besplatnim bazama. tražim kvalitetan knjigovodstveni program sa svim modulima koje kompletan program sadrži (od proizvodnje do prodaje, s plaćama i osnovnim sredstvima).. ništa priručno mi ne dolazi u obzir. usput, infokom zvuči sasvim solidno, no..nekako su mi nepregledne..sve te silne "kućice" u koje se sve upisuje..ok, možda samo stvar navike, dobila sam pohvale i preporuke od ljudi koji rade na njemu..
Pozdrav
ja koristim e-račune već 6 mjeseci i jako sam zadovoljana. Ima mogućnost korištenja u periodu od30 dana. Kao što vidim tražiš sve, a tamo imaš.
Topla preporuka jer sam se toliko usavršila s programom, da su me tražili, ukoliko želim, pomagati drugima u počecima rada s programom što sam i pristala. Vrijeme sam gubila na raznim programima koji i nisu bili tako dobri, a razvikani su. Cijenu su male, jer se može plaćati i mjesečno.brisan link koji nigdje ne vodi
E da program radi samo kroz internet, ali postoji mogućnost kupovine, te se instalira na vlastiti server. Svi podaci su zaštićeni-provjereno.
Ukoliko ima pitanja slobodno pošaljite kroz pp

Zadnje uređivanje lili p. : 28.08.2010. at 00:31. Reason: brisan link
tina76 is offline  
Odgovori s citatom