Pogledaj jedan post
Old 28.03.2011., 12:02   #268
Quote:
bebać kaže: Pogledaj post
I meni cesto padne na pamet da pitam za racun, mislim da imamo pravo to dobiti
Prije sam samo dobivala racun za pregled, ali ne i za ultrazvuk, sad imam dopunsko pa mi ne daju nikakav racun jer pregled ne placam nego samo ultrazvuk
Ne bi se baš složila s ovim vašim konstatcijama.Meni je doktorica super,kao i njena sestra koja ima 40-tak godina i žena mi je super.Koliko puta mi je izašla u susret kad je tribalo ne mogu ni nabrojat.a to šta zna uć na pregledu meni ne smeta,sigurno ne ulazi da bi mene na stolu gledala.Kod nje je gužva kao i kod svakog socijalnog ginekologa,to je tako nažalost.Meni je ona draga,i ugodno se osjećam kod nje.Slažem se da je kod privatnika vjerojatno puno bolje,ali opet ti na kraju treba socijalni ginekolog.
Šta se tiče ultrazvuka ja sam je pitala za to plaćanje,ona mi je rekla da ako nemam da ne moram platit,ali da ona to naplaćuje zato jer je ona taj novi ultrazvuk sama kupila na kredit,i na taj način ga otplaćuje!Meni to stvarno nije problem platit.
Naplaćuju svi ginekolozi,primjer Dr.Bušić kod kojeg si upisan preko HZZO-a,pa ti ultrazvuk naplati 150 kn,ona je još i super.
Meni je ona nakon Dr.Deković i njene sestre pravo osvježenje.
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom