Pogledaj jedan post
Old 24.10.2010., 11:45   #63
[QUOTE]
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Ahahahahaha.... kako sam znala! Ali moram priznati, očekivala sam takav post od muškarca. Zeznula si me.
A kaj te iznenadilo? Pa lana ti je musko samo sa velikim sisama i bez krastavca u gacicama.

Quote:
Ne izvrći. Nigdje nisam rekla da su niža bića. (Iako to ponekad ozbiljno pomislim ) Oni su većinom inertna i indolentna bića.
Je, je u pravu si, evo ja sam citav 1cm nizi od zene, al ovo inertni i indolentni su teske optuzbe najvjerovatnije zasnovane na losoj sreci sa muskicima.

Quote:
Što se mene tiče, dovoljno je da postoji jedan jedini koji utjelovljuje muževne vrline i da ga ja sretnem. Ostalo su nijanse.
A ko zna svijet je mali mozda me i sretnes al nece ti bit vajde od toga.


Quote:
Kao što i ja imam pravo na svoj dojam o ženama vođenima filozofijom "kakav je, takav je, ščepaj ga, ne daj ga, jer je muškarac" - nisu ni samopouzdane, ni sigurne ni izgrađene, već očajnički trebaju bilo što muško kako bi kroz njega dobila potvrdu vlastite vrijednosti i privlačnosti.
A jesi li ti i priblizno samokriticna kao prema muskarcima?
(ja obicno sve oko sebe gledam kao super i savrseno a ako trazim dlaku u jajetu onda krecem od sebe a ne od drugih)


Quote:
A tko je to osporio? Nisam li baš ja rekla da igru vode žene?
Ja obozavam kad "igru" vode zene (jos ako se snalaze u toj igri)...jer onda znam da je to to a ne da si moram razbijat glavu jesam li pogodio zicu.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt
bingooo is offline  
Odgovori s citatom