Pogledaj jedan post
Old 24.10.2010., 12:40   #72
Quote:
bingooo kaže: Pogledaj post
Previse si umisljas...ali ako imas velike sise oprostit cu.
Oh, odmah mi je lakše što mi opraštaš.

Quote:
Zar je moguce da ti gledajuci oko sebe vidis samo muskarce niskoristi?
Zašto čitaš selektivno? Pa zar ti stvarno moram prstom uprijeti i ponovo citirati svoje postove u kojima govorim da smatram da žene vuku konce i da znaju biti sračunate i podmukle u postizanju ciljeva? Pa neću, traži sam.
Quote:
da je dovoljno da sretnes jednog koji bi valjda zadovoljio tvoje kriterije...pa sa ovako negativnim stavom o okolini teske, vrlo tesko.
Naravno da je teško. Ali vidiš, ono što je lako i jednostavno i čega ima na svakom ćošku, obično je bezvrijedno i jeftino. I moj stav nije negativan. Obratno: ja vjerujem da postoji netko vrijedan, i baš zato ne tratim vrijeme ni energiju na bezvrijedno.


Quote:
po meni je to malo prekompliciran stav o okolini.
Pa zašto bi moj stav tebi trebao biti prihvatljiv? Mislim, tko sam ja tebi da ti moji stavovi moraju biti bliski? Tko si ti meni da se ja moram osjećati loše ako ti se moji stavovi ne sviđaju? Ja na forumu ne očekujem da mi se stavovi drugih ljudi sviđaju ili da se drugi priklanjaju mojim stavovima. Ovdje raspravljamo. A za raspravu su potrebni različiti stavovi.
Quote:
Ok, ako ti je to stav nakon lose prospavane noci i zbog nagle promjene vremena nije frka ali ako ti je to opceniti stav nix dobro draga.
Hvala na brizi. Dobro sam, a ti?
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom