Tema: Yer Gok Ask
Pogledaj jedan post
Old 02.09.2011., 15:53   #7
Quote:
mal1f2 kaže: Pogledaj post
i meni je Toprak super, ima onu toplinu kojom zrači, nenametljivost.... Ona će sebi nać nekoga koga još ne znam ali ima nekoga.
Hava me nervira svojim pokušajem da ga zavede u dogovoru s ocem i tetom,to se na kraju se pretvori u ljubav, ali taj prvi dojam koji stečemo kod ljudi je presudan i ona mi nije baš nešto

Havinoj saobraćajnoj nesreći prethodilo je Jusufovo vjenčanje ali ne znam s kim? Mora da se ta osoba pojavljuje kasnije. Kad je vidjela da se on ženi ona odlazi autom u suzama zabije se u stup i teško nastrada. Jusufa na samom vjenčanju upuca Đunet jer zna da se to događa zbog njega.
Dok su oni na intenzivnoj njen otac i Jusufova mater kuju zavjeru da ih razdvoje ona nudi novac (koji u ovom trenutku trebaju za njeno liječenje, isto tako i mama joj je u bolnici) u zamjenu da se ona proglasi mrtvom i na taj način Jusuf ostaje u „sretnom“ braku.

Ja sam odgledala prvih šest ep i malo u naprijed škicnula, kod nas nema još informacija puno, evo nadala sam se da još netko gleda pa da si međusobno pomognemo.

Evo di se vidi da nije umrla
http://youtu.be/fa8g4m_VUCY

I ja sam na YT odgledala prvih 5 epizoda, no tamo epizoda ipak traje 90 min za razliku od OBNa gdje traje 50ak min pa sam pomislila da OBN isto prepolavlja epizode no sinoć je čini mi se i na turskom pisalo kraj 3.ep pa sam sad zbunjena glede toga. Isto sam uspjela skužiti to za dogovor Have i tete joj da zavede Jusufa i baš zbog toga mi se nije svidjela pa sam mislila da će biti s Toprak (još se nadam) A što se tiče gledanja naprijed, samo sam tražila dokle sve imaju epizode pa sam našla samo do 46. Vidjela sam neku novu glumicu isto sa dugom crnom kosom pa je vjerojatno to ta s kojom se Jusuf ženi.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom