Pogledaj jedan post
Old 24.04.2007., 18:21   #10
Trogirski kriminalni milje

Quote:
kernie kaže: Pogledaj post
I meni nekako djeluje na mržnju i zavist. I tekst je nabuban optužbama a ni d od dokaza. Možda je napr žena od dogradolnačenika na sasvim pošten način došla do posla u banci, itd. Ni ja ne poznam situaciju u Trogiru no zvuči me teško na zavist.
Nema tu govora o nekoj ljubomori nego je covjek isfrustriran nacinom na koji su ovi dosli do silnoga bogatstva. Toliko sam ja razumio ovaj tekst. Medjutim
u Trogiru sam zivio poprilican broj godina i poznajem spomenute u tekstu i mogu reci da je to tocno sto je napisano. Cak sam cuo od jednoga njihovoga da su se pred raspad Juge dogovorili da ce namjestiti svoje ljude u policiji i sudstvu, medjutim najveci business su zapravo uradili sa svojim ljudima u politici. Navodno da su peskali novce od gradskoga parkinga i sa njima kupovali
nekretnine po Dalmaciji. Ovo o Brkanu da je skidao nakit sa mrtvaca to nije nikakva tajna. To znaju svi iz 114. brigade u kojoj je bio. Samo mi nikada nije jasno kako je uspio skuhat da je invalid s obzirom da nikada nije bio ranjavan?
Ovi sto su propali u vlastitom businessu pa se dali u politiku, ja isto mislim da im nije mjesto u gradskoj upravi. Pa kako ce voditi zajednicu kad nisu bili u stanju voditi vlastiti posao uspjesno? Ovo nikad nebi proslo u nijednoj normalnoj drzavi. Podigli su komunalije za 300% ej za 300%. Znate li zasto?
Zato sto su morali platiti Misin koncert na trgu koji i m je trazio 25000Eura i kasnije Thompsonov na stadionu za 125000 Eura.Druga stvar, njih Trogirani nikada nisu izabrali, osim 1991. a sad su dosli na vlast zato sto su neki iz oporbe glasali za njih na Skupstini i tako im dali mandat da rade ovo sta rade.
Da je ovo u bilo kojoj normalnoj drzavi nikada, kazem NIKADA se nebi moglo dogoditi da gradonacelnik bude osoba koja je BILA U ZATVORU I PROTIV KOJE SE VODI KAZNENI POSTUPAK ILI DA NJEGOV ZAMJENIK BUDE COVJEK KOJI JE ZA VRIJEME RATA PLJACKAO GROBNICE. Ovo je i vise nego gadno za dalje
opisivat jer nema svak zeludac za probavit ostatak price.
 
Odgovori s citatom