Pogledaj jedan post
Old 24.04.2012., 16:55   #632
Quote:
Denpa001 kaže: Pogledaj post
Meni je počelo zvonit 2009.god i počeo sam koristit te homeopatske pripravke prvo iz Hrvatske a onda ove sa interneta T-gone,uz to sam i bavio se fizičkom aktivnošću (trčanje,bicikl to sve u teretani) koja je po meni možda presudna za borbu protiv tinitusa da bi ti ti homeopatski pripravci počeli prije djelovat moraš podić imunitet a i dobro je protiv stresa.S vremenom krenulo je nabolje i počelo se stišavat postepeno svakim danom sam ga manje zamječivao dok se nije smanjilo do te granice da ga više nisam zamječivao uopće...paše!! Ja sam biio jedan od tih "budala" koje je nasjelo na te reklame na internetu i izlječio si tinitus i to full jaki,neki ljudi jednostavno si ne žele pomoć ili imaju stav da im ništa neće pomoć,nemojte ih slušat!!!...pa dao bi 100000 kuna u trenutku kad mi bilo onak jako pištalo neko vrijeme,šta te košta ako probaš,potrošio sam 500 kn a dobio TIŠINU!!
A ovaj Tinitus Miracle čovjek je u detalje objasnio kak se može izliječit ili ublažit i naveo koja hrana je dobra u borbi protiv tinitusa,koja ga pogoršava koje su biljke dobre za ublažavanje simptoma i gro drugih stvari kojih kad bi se pridržavali vidjeli bi ubrzo rezultate sigurno
Nema magične pilule,nego ga treba napast sa 5 različitih strana i mislim da rezultat neće izostat al neću ja tu mudrovat sad jer ima knjiga od 350 stranica koju bi trebo imat svaki onaj koji ima Tinitus a želi si pomoć
Iskreno da ti kazem. ja da sad pronadem lijek protiv tinitursa "recimo to slikovito" nebi nitko nikad vise morao dati lipu za taj lijek pogotovo ako bi se radi o knjizi tips-trick nego bi ju online stavio da svatko moze da je besplatno skine i procita. Toliko o dobrociniteljstvu onoga tko zeli nekomu pomoci. Pomoc nije kad ti netko naplati za ono sto ti je ucinio nego kad ti "nesto" da besplatno bez ikakve naknade. A ovo nije pomoc negio prodaja "moguceg" rjesenja u kome nema garancije. Ipak neka ljudi kupe pa neka probaju i neka jave dojmove pa cemo prodiskutirati ponovno ovu temu kao i u godinama do sada.
Sam naslov knjige "Tinitus cudo" zvuci kao posljenja jeftina trash reklama za nekakv usisivac ili one magicne sprave koj ciste jednim potezom svu mogucu prljavstinu.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom