Pogledaj jedan post
Old 09.06.2008., 00:05   #24
Quote:
zaljubljena-cura000 kaže: Pogledaj post
Već dugo godina imam problema sa sinusima (a tek mi je 16). Prošla sam sve moguće pretrage i doktore. Naučila sam živjeti s tim da mi nos curi svakodnevno. Prije 2 godine osjetila sam "kuglicu" u grlu. Kad bi gutala, ona bi se vraćala. Doktori nisu ništa vidjeli. Tad sam primila injekciju protvi alergija i mjesec dana bila sam ok. Otada me svaki dan nešto smeta u grlu pogotovo sada prije ljeta. Davno sam radila alergološke testove i bila alergična na trave i korove. Međutim, prije godinu dana ponovo sam išla i ispostavilo se da nisam alergična i nemam astmu, kako su mi dijagnosticirali. Ne mogu nikako povezati zašto me stalno smeta to grlo, a ponekad i pluća.... Mislila sam i da je psihički, ali nije. Sve što sam uspjela skužiti je da me prije kiše bole sinusi. Imam i GERB (želučana kiselina mi se diže), ali to s grlom. Te kuglice, stezanje i gušenje ne mogu shvatiti. Imate li kakve savjete? Jel itko ima sličnih problema? Hvala....
To ti se zove knedla u grlu..
99% sam siguran da ti je to od želučane kiseline koja ti je izgrizla sluznicu jednjaka pa zato imaš takav osjećaj.
Na gastroskopiju...

Ako hočeš javi se na pm, imao sam slične probleme pa te mogu uputit..
__________________
NON MOLLARE MAI
Hiperaktivo is offline  
Odgovori s citatom