Pogledaj jedan post
Old 23.10.2010., 01:02   #3
Quote:
plavusa1411 kaže: Pogledaj post
je li bi mi mogao netko rec koliko se ima slobodnog vremena tamo?jer ja sam na pravu izvanredno druga godina, pokusavam položiti ispite do početka ako budem upala ali ce mi ih ostat,jooooooooooooj muko moja...


To i mene zanima, do 3mj bi mogao riješit i 3. semestar..i onda bi se prebacio vanredno u slučaju da završim akademiju.. znam par prijatelja koji su upisali fax a počeli su radit u postaji, kažu da imaju slobodnog vremena dosta. I da se može dogovorit za smjene ako si dobar , pa možeš na predavanja subotom

Quote:
panzers kaže: Pogledaj post
Nema tog pitanja testu koliko ja znam, vec je to pitanje bilo postavljeno od strane osoba na tom razgovoru (neznam strucan naziv) sta obavis ako prodes tjelesne provjere.

Inace moj odgovor bi bio NE.
Jer sta se tu podrazumjeva pod naoruzanu?

To ti je isto kao kad policajac zaustavi automobil kod rutinske kontrole i nade u pretincu napunjeni pistol, sta policajac ce odmah upucat tu osobu zato jer je bila naoruzana? Daj nemojte biti smijesni.

Policajac kad poseze za svojim oruzjem mora biti u krajnjoj "nuzdi" ali ono krajnja. I opet tu slijedi podeblje izvjesce i istraga radi tog postupka.

Sve su to "trik" pitanja na koja morate odgovoriti na adekvatan nacin, ponekad i protupitanjem.


Može se to pitanje protumačit na više načina, ja mislim da je to pitanje postavljeno tako da oni vide DALI ĆEŠ IMAT SRCA UPUCAT TRUDNU ŽENU PRIJE NEGO ONA TEBE UPUCA... dakle, da spasiš svoj život.. može bit a i nemora jer nećeš pucat u svakog tko ima pištolj u ruci odmah isti tren ako nije uperen u tebe...

Zadnje uređivanje Lady_D : 23.10.2010. at 02:19.
cro_cop is offline  
Odgovori s citatom