Pogledaj jedan post
Old 13.04.2012., 15:46   #23
Quote:
PollyS kaže: Pogledaj post
Opetovanim gledanjem se iskristaliziraju stvari, uoči se još masa detalja. Neke stvari dobiju malo drugačiji smisao. Ili postanu jasnije.
Definitivno.

Quote:
PollyS kaže: Pogledaj post
Šta ja znam, meni se sviđa što o svakom liku možeš studiju napisati, svi imaju putra na glavi, pa nikad ne dosadi iznova gledati. Pogotovo B&B, te B i B, svaki zasebno. Svaka mimika i pokret im se može analizirati. I analizirati.
Uf, to isto. Svaki je lik toliko složen da si jednostavno ne možeš pomoći, a da uistinu ne uđeš u njihovu dubinu. I srž. Sjećam se da su me onolike analize njih dvoje kao para, a i općenito, uistinu iscrpljivale, da ne kažem zamarale, no ne u onom negativnom smislu. Dovele su me do toga da čak i sama sebe počnem preispitivati, što mi se otad dogodilo samo s FSN.

@charlyse - Lijepo da si i ti ovdje. + avatar i potpis su ti ostali još od onog prvog gledanja, zar ne?
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom