Pogledaj jedan post
Old 12.09.2011., 13:20   #2050
Kolege, kolegice forumaši..

Također imam vitiligo ali mi se za sada nije jako sirio, ali u zadnje vrijeme napreduje. Napravio sam sve zive pretrage, stitnjace bas kompletan nalaz krvi, sve je u redu, dermatolog me je poslao da idem kod zubara provjerit stanje sa zubima jer oni kao mogu utjecat na stitnjacu pa bi i to mogo biti razlog, sve je u redu.

Apsolutno sve je u redu, da li je moguce da je stres glavni uzrok vitiligu u mojem slucaju? bi li mozda posjet psihijatru pomogao ili ce mi samo uzet pare iz novcanika a ja i dalje neznam zasto sam dobio vitiligo.

Neki razlog mora postojat. da li ima smisla da mi i dalje stalno vade krvi i ispituju i 20ti put mi kazu da mi je nalaz dobar. Jedina stvar u nalazu sto mi je losija ali samo malo losija je nedostatak zeljeza u krvi? sta da kupim vitamine i jedem ciklu? Btw stalno jedem mrkvu od kada sam skuzio da se to pocelo sve vise sirit, ne pusim ne pijem i rijetko kada popijem kavu.. Prije sam strasno puno pio kole ali sam i to presto radi toga.

Stvarno nemam pojma u kojem smjeru da gledam jer doktori nemaju pojma. htjeli su me poslat na operaciju madeza sto cu ionako obavit da kao mogu to nekom photoseansom rijesit. ali to nije rijesenje sigurno jer meni ionako po onim dijelovima za koji mi je najveci problem nesmiju radit tu seansu.

Znam da je poduži post ali volio bih neke ljude koji imaju vise iskustva sa tom bolesti da me uputu tj usmjere prema necem.

Hvala
ren112 is offline  
Odgovori s citatom