Pogledaj jedan post
Old 22.08.2006., 09:21   #73
Quote:
ana77 kaže:
Moj dragi i ja smo neka čudna sorta. Pošto ja ne nosim nakit (a niti on) mi se uopće nismo zaručili sa prstenjem! Kupio nam je iste satove i to mjesec dana nakon zaruka- (muški i ženski model) i na njih smo iza ugravirali datum i imena pa ih sad koristimo. Pitao me na plaži na otoku Lokrum kod Dubrovnika iako smo znali da će mo se ženiti kad tad, bilo mi je drago da je to tako slatko sročio u rečenicu. Znam da je to ljudima čudano ali stvarno nevolim nakit i nisam na njega navikla pa me prstenje živcira.
Da se mene pita ja se nebi niti udavala sa prstenjem ali zbog rodbine ću popustiti, i to samo za svadbu a poslje ga skidam. I dragi se slaže samnom (on ga ionako zbog posla nebi smio nositi) tako da će mo prstenje nostiti svega 1 dan. Tražim nešto jednostavno i ne preskupo.
Znam da će ljudi na to čudno gledati ali baš me briga.
Ko voli nek izvoli lijeva ili desna ruka... svejedno.

Zašto bi gledali na to čudno??
Pa ima jako puno ljudi koji uopće ne nose vjenčano prstenje - doduše, muškarci su tu u većini.

Nedavno na tv je bila neka reportaža ili slično (stvarno se ne sjećam), ali u pamćenju mi je ostalo da su si oni tetovirali prstenjak ... To mi je isto kul stvar.

Što se tiče skupoće... oni najtanji, od žutog zlata su cca 500 kn.
ema1 is offline  
Odgovori s citatom