Pogledaj jedan post
Old 20.02.2009., 12:16   #46
Quote:
dady81 kaže: Pogledaj post
Imam dobrog frenda koji vec 6god radi u kontroli,najiskrenije,bez faxa i veza,javio se na natjecaj sa srednjom skolom i prosao.Ovo za testove je sve tocno,engleski,simulator,psiho test itd itd.onda Njemacka 3 mj ,i tako 2,3puta po 3 mj.Ovo za veze,i zaposljavanje ,vjerovatno ima toga kao i svugdje,ali ta njemacka akademija nakon skolovanja kod njih garantira da si osposobljen za taj posao itd itd i nije im bas u cilju tatine sinove skolova i blamirati se kad k...a ne kuze ni nakon god dana skolovanja,a dosao je preko veze.Veza ti moze do Zagreba i svih testova kod nas pomoci,kasnije na najbitnijem djelu , u Njemackoj,tesko....
ok sve stoji. samo što sad se više nejde na 3 mj nego na 10 mj.
imaš maastricht (il kako god se piše) i Langen.
i velika je razlika.neću ulazit u to.. al..da.

mene samo zanima do kad mislite negirati neke stvari?
ja sam gore napisala da NISU SVI preko veze.da čitate po redu znali bi da nikoga ne pljujem nit podcijenjujem.
ja sam se s radarom oprostila davnih dana i nemam problem s tim.imam super posao,odličnog šefa,jeb...plaću i ,ne bi neke stvari nikad mijenjala za drugi posao.
uglavnom da se ne ponavljam skrojal post iznad tvog i vidi di je problem.
al dajte prestanite u svim resorima ovog hrvatskog gospodarstva negirati sranja koja se dešavaju.
nije kontrola leta sa svim svojim radnicima jedina koja radi gluposti.
TheWho is offline  
Odgovori s citatom