Pogledaj jedan post
Old 21.11.2009., 23:53   #15
Quote:
ad®ian kaže: Pogledaj post
Gogs, isti problem imam i ja te sam zbog (ne)znanja engleskog vjerojatno propustio priliku života Jebi ga, u osnovnoj sam učio nešto malo, ali sve je to bilo kuku lele, u srednjoj sam između engleskog i njemačkog, odabrao ovaj drugi jer sam živio gore 10 godina, pa su mi je petica bila zagarantirana (barem iz nečeg da imam 5 ) a u Vodnikovoj ništa nisam naučio, žali bože novca Ne znam, kad bi postojao neki individualan tečaj, ili da u grupi nema više od 5 i da se ne forsira toliko ta gramatika i da se nastavnik odnosno predavač, malo više potrudi, a ne nabrzaka pređe sve i ko je shvatio, shvatio je Ne znam, imam u glavi idealnu metodu učenja, ali bojim se da takva postoji samo - u mojoj glavi
Ja sam u Vodnikovoj nastavnu praksu odrađivao.
Nije bilo zgodno da to radim pred mentoricom, ali ne bi vjerovao koliko sam puta u mislima napravio .
Ma koliko se Vodnikova dičila certificiranošću za europske razine znanja jezika (A1 – C2), zapravo je užasno loša škola, po onome što sam vidio.
Da ne govorimo o tome da su stalni profesori i dioničari, a onda naivcima koji dođu na praksu nude posao, koji se sastoji od barem mjesec dana neplaćenih “hospitacija”. Mrš.

Gramatika je inače iznimno bitna, samo se često uči na pogrešan način.
I problem je u većim školama upravo to da se mora proći stupanj kako bi učenici imali osjećaj da napreduju, postojao realni napredak ili ne.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom