Pogledaj jedan post
Old 10.09.2005., 12:26   #11
Cilic ipak nije uspio doci do polufinala... Evo sto kaze Vecernjak:

"Marin Čilić neće igrati u polufinalu juniorskog US Opena. U četvrtfinalu bolji od osvajača Roland Garrosa bio je wimbledonski pobjednik 18-godišnji Francuz Jeremy Chardy i to nakon tri seta - 4:6, 6:4, 6:2.
- Ili četvrtfinale (Australian Open, Wimbledon i US Open nap. a.) ili odlazim do kraja (Roland Garros). Za mene nema drugog ishoda na Grand Slam turnirima. Počeo sam dobro, servirao dobro i osvojio prvi set. Na početku drugog imao sam break-lopte, on se dobro izvukao i počeo bolje igrati. Ja sam pomalo izgubio ritam na početnom udarcu, imao loš ubačaj prvog servisa. U trećem je setu Chardy bio dosta bolji - priznao je Marin kojeg čeka kraća stanka od turnirskih nastupa.

Vjerojatno ću trenirati u Zagrebu, bolje se fizički spremiti, možda do kraja godine odigrati i koji Futures. A nije isključen ni nastup na Orange Bowlu - reći će 16-godišnji Čilić koji neće zaobići polufinalni susret Davisova kupa u Splitu s Rusijom. Bez obzira hoće li ga izbornik Pilić pozvati kao petog igrača u reprezentaciji ili ne.

- Takvo što se ne propušta - na kraju će Marin."
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom