Pogledaj jedan post
Old 28.04.2008., 13:35   #10
Uh, idem ovaj pokušati suvislije. Na Trsatu ti je to kod crkve. Sam dućan se ne vidi s ceste, ali obično bude reklama tj. ploča tamo negdje oko one malene Erste banke koja je preko puta crkve. Ali nije ga teško naći.
Ovaj u gradu... ni taj se baš ne vidi s ceste. Dakle, ako znaš o kojem kiosku pričam, zaobiđi ga.... tamo ćeš vidjeti neki mali kafić s nekoliko stolica vani, prođeš uz to i popneš se uz nekoliko stepenica i na kraju tog niza (uopće ne znam što kako bih tu limenu konstrukciju nazvala) imaš dva ulaza, jedan u restoran drugi u dućan.
U Cash & Carryju i ja obično nabavljam stvari. Primjerice, vidjet ćeš da raženo brašno u dućanu na Trsatu može biti i dvostruko skuplje od onog u Cash & Carryju, zato sam rekla da treba otvoriti oči.
Ja bih još jednom preporučila polako.. kao što je bilo rečeno dok se raspravljalo o tome treba li poforum, ovi bezmesni načini prehrane nisu isto što i zdrava hrana ako se ne educiraš i paziš da unosiš što sve unosiš u organizam. Mislim da sporijim prelaskom omogućavaš sebi privikavanje na ipak nešto drugačije okuse. Doduše, ja opet govorim isključivo na temelju vlastitog iskustva jer ja nisam jednostavno odlučila početi se hraniti ovako nego polako uvodila nove namirnice, začine... Zapravo bi možda bilo zanimljivo čuti i tuđa iskustva o počecima, jesu li bili nagli ili postupni (pa shopping spree nije bio baš toliko bolan za novčanik)

I još nešto, otvori ti oči i na svom otoku. Vjerojatno nećeš naći neki super izbor, ali mogla bi se iznenaditi, možda ipak štogod postoji pa upikneš pokoji proizvod. Možda do sada jednostavno nisi uočavala proizvode jer te nisu zanimali.
__________________
No brain, no pain
sabre is offline  
Odgovori s citatom