Pogledaj jedan post
Old 04.01.2009., 22:19   #7
Quote:
luzer kaže: Pogledaj post
točno tako.
ako misliš konobarit ili kuharit najbolje ti je ostati u unutrašnjosti, konjskog rada i izrabljivanja od nekog našeg privatnika koji će stalno kukat kako mu je malo para i prometa, nije to vrijedno da bi vidio ovo malo našeg mora.
a hoteli kao početničku plaću nude k.. od ovce.
za druge poslove ti baš ne znam koliki je uopče broj radnih mjesta, za recepcionera se teško zaposle i ljudi iz dalmacije, malo je recepcija...
Nije za svakog ni konobarenje. Sve što je oko nas neki čovjek proizvede, dostavi, popravi... - e treba naći odakle to kreće i to raditi.

Imao sam prilike dosta biti na moru ovako turistički i jedan mi se grad posebno svidio pa nekako želim da se maknem odavdje na nekoliko mjeseci i budem sam sa sobom. Nije meni do mora kao mora, za kupanje i sl., nego treba se malo maknuti iz ove močvare. Gledajući ponude poslova na kontinentu i na moru primjetio sam veliku razliku - na inernetskim stranicama npr. SD županija 8 stranica sa ponudama poslova i VS županija sa 3 stranice. Ovdje većina poslova otpada na građevinu na koju je sada još teže upasti zbog tzv. krize.