Pogledaj jedan post
Old 02.10.2008., 12:08   #19
katarina, ja ne bih bebi busila usi, no mozda ne iz istog razloga. da je onaj gore htio to sprijeciti, ne bi ostavio mogucnost da se busenje obavi bezbolno i lako i to bas na usnim resicama i nigdje drugdje

moja je isto dobila hrpu nausnica, ali ja sam cekala da sama zazeli busiti usi, to je bilo negdje u 3. razredu.
u 5. sam joj na jednom uhu probusila jos jednu rupu

medjutim...tijekom te druge godine nosenja je isto pokupila neku infekciju, saniralo se, ali je rupica zarasla kao da je nikad nije bilo, e to me zbunilo naime, ja imam probusene usi, isto valjda negdje od puberteta, a kako sam alergicna na sve metale ukljucivsi i neko zuto zlato, nosim iskljucivo nausnice od bijelog zlata, s tim da godinama nisam nosila nista i nikad mi se te rupice nisu zatvorile? niti jos nekim odraslim osobama koje znam...

to bi znacilo da djeci, kojoj se tijelo, tako i koza jos razvija nije preporucljivo busiti usi dok se taj proces odrastanja ne zavrsi, zavrsetkom puberteta mozda?

druga stvar koja je prilicno opasna proizlazi iz akupunkture: dokazano je da su na usnim skoljkama, tako i na resicama, centri tocke pojedinih organa, koje se tretira u kineskoj medicini. kako busenjem usiju izbjegnemo pogoditi taj centar, a ako ga pogodimo, kakve su posljedice?
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom