Pogledaj jedan post
Old 17.05.2015., 12:36   #46
Quote:
karantena kaže: Pogledaj post
Nema smisla ovdje raspravljat,

Ako zelite promjene, monetarnu suverenost, zbilja hrvatsku valutu, pravedniju raspodjelu kapitala uzrokovanu....
Normalno kad nemaš svoj stav nego perin.

Ako želite promjene onda ide po prokušanom receptu:

"»Mi kažemo da je naš moral potpuno podređen interesima klasne borbe proletarijata . Naš je moral izveden iz interesa klasne borbe proletarijata.« Moralno je ono što služi našim interesima, a naš je prvi interes uništiti klasnoga neprijatelja. U ime proletarijata mi određujemo tko spada u tu kategoriju i što s njim treba učiniti.

"Prvi cilj toj diktaturi je podržavljenje vlasništva jer je privatno vlasništvo izvor klasnoga izrabljivanja i mora se zauvijek ukinuti. Oduzeta imovina podijelit će se narodu. Konfiscira se sve što klasni neprijatelj posjeduje, od tvornica i zemlje do tanjura iz kojih jede. Eksproprijatori se ekspropriraju. Pojedinac gubi pravo na posjedovanje stvari, koje je kroz povijest shvaćao kao svoje naravno pravo, starije od prava društva ili države, jer je i on sam od njih stariji. "

"Privatnici su razvlašteni, njihovo je oteto vlasništvo prešlo u ruke »države«. O njemu brinu revolucionari koji upravljaju državom, a na čelu je Veliki Vođa čija je riječ prva i posljednja."

Quote:
KRIN1 kaže: Pogledaj post
tebe tito doslovno raspameti.
i ono sičušno što imaš
Ti ga prav spomene a pitanje je da li si uopće rođena dok je bio živ
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline