Pogledaj jedan post
Old 07.04.2017., 06:58   #96
jutro!! evo mene ranoranioca. iako smo vec prosle u novi vol,moram iskomentirati onaj popis robe, mislim od nyamerie. kad sam ga vidla, cula sam moju mamu: dijete ces presvlacit 10 puta dnevno, kak ce ti to biti dosta???
ja imam 35 tutica(plisnatih!) s dugim rukavima, isto toliko bez rukava. plus pamucne. bodice se bojim i brojit, al bit ce ih 70ak. benkice s dugim rukavima, pa kratkim, majcice, haljine,kao da cu trojke imati. to je sve doduse negdje do vel 68 cca. rabljeno,pa niti nema sve brojeve. ja kupila 4 stvarcice dosad od robe
ZNAM da mi nece toliko toga trebat, al mama je 80%toga oprala i speglala. pa nek se nade...
meni se valjda zato cini da ti je to malo,ali meni je ovo prva beba, iskusne mame su ti vec odgovorile
ozujkasice, vase bebe su ocito bas jako htjele u novi vol
ja sam planirala masirat medicu, pa sam onda zaboravila na to, pa sad neznam ni koliko mi je pametno s obzirom da sam vec otvorena 1prst. jel se moze otvorit od toga?

i jucer me nesto bas preplasilo. jako svjetla stolica. inace mi je stolica dosta rijetka i cesta ovaj tj, a sad sam skuzila i da je bas svjetla. znam da je to simptom kolestaze... svrbi me samo trbuh,ruke i noge ne. prije 2 mj vadila krv i ast,alt i ggt su bili 15,12,13(normalno do 30,36). bilirubin u mokraci 0.
jel me treba plasiti ta svjetla stolica, da zovem gina?
citam da u slucaju kolestaze treba porodit do 37 tj. ja u pon punim 36
šminkerica91 is offline