Pogledaj jedan post
Old 08.06.2017., 09:49   #36
Ovo mi je prekomicno. Ja bas nisam komunikativna, tesko da cu se nekome prva obratit i stvarno tesko procjenjujem takve stvari.
Nisam imala osjecaj da ju pilim, jer za ovih pola godine sto se poznamo pozvala sam ju mozda 2-3 puta da udje. Nije mi se dalo stajat na pragu, u parku ili na ulici... ja sam trudna i tesko mi je, a ta mama voli puno pricat i onda to traje. I ajd pomislim pozvat cu je nek udje ako joj se prica, medjutim ja stvarno ispala da pilim zenu ��

Upoznala u medjuvremenu drugu mamu koja je skroz otvorena, i muz njen trazi kontakt s mojim. Tako je sve i pocelo. Izgleda cu morati muzu prepustiti upoznavanja. I skroz su simpa.
Sad kad smo se upoznali nemam problem s tim da nam se djeca igraju kod njih ili kod nas. Kave ne moramo piti, ali evo pijemo i dobro nam je.

No ona nasa mama i dalje salje poruke, svaki dan, ja ne razumijem... i ne znam vise kako da se postavim. Nije ona losa, ljubazna je, hoce sad to rijesiti. A ja sam rekla svoje i ne bih dalje to nastavila. Nedokuciva mi je totalno.
Nissa is offline  
Odgovori s citatom