Tema: UGG boots #2
Pogledaj jedan post
Old 09.02.2017., 22:35   #92
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
A njihov razlog za puštanje boje je da to ovisi ako se noge zagriju jako.. a ono, zato su mi Uggsice prije bile super je mi je u njima uvijek bilo toplo, ali se nisam znojila! Uvijek optimalna temperatura bez obzira na onu vani/unutra.

Ali ove nove Uggsice su poliestersko smeće.
Stvarno? Mislis da je krzno false?! Mislim, onda su cjele false jer ugg je u stvari prevnuta ovcja koza tj ono vanjsko je njena koza a ono krzno je njena dlaka stoga ako je krzno poliester onda to nije prava stavljena ovcja koza nego neka mucka
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Ja sam svoje uggsice sa shoeholica vratila jer su imale gresku, na desnoj je bila crtica kao zarezana noktom od cca 2 cm.
Napravili su mi refund uredno. Zahtjev za povrat postarine od 75 kn ignoriraju, pokusat cu traziti preko paypal-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hm...oni kao imaju samo za uk free povrate...mislim da nece vratit sami, jedino ako ih paypal prisili ali posto jasno imaju istaknuto da ne vracaju za international mislim da su se ogradili...ali ipak ako je njihov propust morali bi vratit
Quote:
Elica Page kaže: Pogledaj post
Ovo je baš bezobrazno. Znači oni ne snose troškove povrata? Obzirom da je njihov propust.
Da, obzirom da je njihov propust trebali bi jer proizvod je defektan moraju po zakonu platit postarinu...
Kako uopce mogu prodavat defektnu robu bez da to naglase...zato i nisu na stranici deckersovoj kao official retailer...trebalo bi ih prijavit njima svejedno...

E sad sam se sjetila da ima neki sajt koji vraca novac za te postarine kod vracanja proizvoda...javim vam cim nadjem...
Lake is offline  
Odgovori s citatom