Pogledaj jedan post
Old 19.02.2011., 18:20   #58
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
No ono što je jako važno naglasiti za ovakvu osobnost jest da u njoj ljudi prepoznaju "nešto esencijalno dobro" i to je njeno najveće blago u životu koje ima.
Ovo krasno zvuči esencijalno dobro....ali si dobro isčitala, poprilično sam optimistična i pravedna. I često sanjarim o svemu i ne vidim nekad neke pretjerane zapreke da to ostvarim ako puno radim oko toga.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
doista postoje veliki potencijali da osoba napravi nešto posebno, odnosno da lansira neku vrstu projekta u kojem bi iskoristila svoje osobne potencijale.
Ovo je jako ohrabrujuće, pa hvala.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Inostranstvo je naklonjeno kroz svibanj 2013. godine kada Jupiter bude tranzitirao tvog vladara 9. polja, a Uran mu polako ulazi isto u orbis. To je po svemu sudeći nagla ponuda na koju se mora brzo reagirati a velikim dijelom i osloniti se na intuiciju jer sve neće biti izloženo i posve jasno. U svemu tome je također važno i jedno muško partnerstvo i vlastita savjesnost.
Glavno da imam šanse. Jer voljela bih malo vidjet svijeta, ako neću sada, kada ću?
Možda se javim i ranije, kontaktirala sam par ljudi i jedan poslodavac je zainteresiran, ali sve ovisi o tome kako će mu se svidjeti moja mapa radova.

Hvala Fish, volim tvoje analize, jako lijepo pišeš.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline