Pogledaj jedan post
Old 23.07.2012., 15:57   #562
evo još update-a:
bio na operaciji, nije pomoglo. kad sam se probudio vidio sam da mi je razrezan stražnji dio grla, kao da sam opet operirao mandule a prednji, ondaj na kojem se skuplja vrećica koja se upaljuje je bio netaknut. Doktor mi je objasnio da se odlučio na ulazak sa stražnje strane i da je je očistio sve do mišića kako bi bio siguran te me naručio na kontrolu za par dana. I naravno, kad sam došao na kontrolu, bio je drugi doktor jer je moj otišao na godišnji. No veći problem je taj što se već tada vidjelo da se vrećica opet puni na što je ovaj zamjenski rekao da nek priček zarašćivanje rane pa ćemo vidjet i nek dođem za 2 tjedna na pregled. Evo prolaze 2 tjedna, rana je recimo zacijelila a vrećicu sam bušio jedno 3x i sada se već kockam 3 dana da ju ne probušim da kad mu dođem sad na kontrolu ju vidi u punom sjaju. no kao i ranije kad bi se napunila, osjećam se općenito loše, kao da me hvata groznica... nakon kontrole ću ići opet na kontrolu u kod privatnika pa da mi on kaže što je tu sfušano i sve mi se čini da ću morati i na 3 operaciju ali ovog puta kod privatnika jer bolničkim mesarima ne vjerujem ništa...

btw. račun za ovu sanacijsku operaciju je nešto više neg duplo veći od same operacije mandula, koja me koštala oko 470kn dok je ova oko 1050kn

također me zanima fora da se na računu ne vidi cijena usluga operacije već samo potrošnog materijala tipa zavoji i infuzija. žena u računovodstvu bolnice mi je rekla da je to naputak od HZZO-a no mene zanima je li to zakonski, pogotovo jer je sanacija duplo skuplja neg sama operacija...
augeN is offline  
Odgovori s citatom