Pogledaj jedan post
Old 02.02.2006., 07:56   #7
Agresivni crtici

Kako tome stati na kraj, kako uvjeriti roditelje da djeca od kojih 5 godina nesmiju gledati ninja kornjače,supermana i sl. obzirom da ih potiću na agresivnost. Mislim, moja dva klinca dolaze u šljivama iz vrtića jer je pola njihove grupe ludo od takvih stvari. Osobno sam prisustvovao jednom prilikom njihovoj igri u vrtiću i to je bilo prestrašno. Klinci su se doslovno mlatili i rukama i nogama, sve me je bilo strah da ne počnu i s reketima za ping-pong jer su bili odlozeni pokraj njih.. Uglavnom, nakon tog dolazi otac i pokusavam mu dati do znanja da ovaj, hmmmm, da mu je dijete previše u tim stvarima i da se iživljava na drugim klincima pa i na mojoj djeci....Frajer mi mrtav hladan odgovori da eto, to su tek djeca i da se oni tako igraju i da se to ne razlikuje puno od toga kak se njegov mali igra doma s bratom.Mislim, neznam kaj da radim, dođe mi da ja starog tak isprebijam kak njegov klinac moje....

Baš mi je mali rekao da su ga roditelji vodili gledati King Konga u kino i da bi i ja njih trebao voditi. Ko lud vodi djete od 5 godina u kino gledati takav film!!!!!!!

Griješim li možda što ja svojima nedam gledati ništa agresivno, možda bi se znali braniti...kaj da radim, pomagajte...
Vincent V is offline  
Odgovori s citatom