Pogledaj jedan post
Old 01.09.2011., 14:50   #868
Quote:
angell_ kaže: Pogledaj post
...
Posto vidim da se puno raspravlja o Yasemin, odlucih da i ja napisem (tj. da popravim prosjek jednom od klanova hehe) da ni meni nije sjela nikako, al bas nikako.
Pocev od izgleda (pri tome mislim na prvu epizodu, tj. ona scena za sankom), prosto ne znam kako se Savasu tu svidjela.
Zatim ponasanje: nezasticen sex sa potpunim neznancem (razocarenje u bivseg mi nije nikakav izgovor, desavaju se i gore stvari, pa se ne postupa tako), zatim njeno ponasanje kad je saznala da je trudna, pa ovaj odvojen totalno zivot od djeteta, mislim da je ona jedina uspjesna/ bogata majka koja dozvoljava da svoje dijete vidja preko Skype-a, zatim ponasanje prema majci... itd itd ...
Vidis sad kad to spominjes - i ja se pitam kako mu se uopce svidjela u onom izdanju?! Izgledala je poprilicno lose. Nimalo privlacno!

Quote:
Zezica kaže: Pogledaj post
... Nije mali Omer krupan, on je samo nevjerojatno napredno dijete! U istoj epizodi je tek prešao na kašice i žvakao ozbiljnu fetu kruha family size.
...
A Azra, aka Turkish miss Piggy, ma što više razmišljam, mislim da laže ko pas! ...
- E fakat! Vidjela sam to, al' nisam 'registrirala' bas iz razloga jer je bebac krupan ... ... bilo mi normalno vidjeti ga s onim kruhom ...

Mrs.Piggy ... ... jesi ludica! ... I bas si joj nasla sinonim, opet!

Quote:
Abla kaže: Pogledaj post
...
Slažem se, sumnjiv lik. Kao fol ide na operaciju u Ankaru, tamo ima znanca, bit će joj lakše, a pravi razlog je da je kolege neće moći posjećivati u bolesničkoj postelji. ...
Ma naravno, tko je toliko lud da pored Istanbula ide negdje drugo ... samo onaj tko nesto skriva ... I slazem se sa Isoltom, glumica je dobro odglumila bolest, nema sto!

Quote:
mari.74 kaže: Pogledaj post
... Klapa Moran :usama :usama :usama - eto, skupili se momci s brda - cijelo selo šmrče bijelo :lol, sišli malo u grad da dotjeraju ove nečasne u red.
He he ... cijelo selo se nasmrkalo ...

Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
Dobro pa nije lose da mami sve kaze ipak su zajedno u tome i imaju jedna drugu. Njihov mi odnos u redu, normalno mi da prvo mami kaze da se vida s ocem djetata i da ju je iznevjerio. Ali, slazem se da su joj mogli dodijeliti malo bolju frendicu da ne jurca svako malo na skype ...
- Meni isto. Leyla joj je majka, ima samo nju (nikakve druge rodbine). Jedina je upucena u cijelu stvar oko Omera. Ako se vec treba nekome izjadati i otvoriti dusu - najbolje je njoj.

- Ah sto se tice tog prijateljstva ... vec sam podosta napisala o tome u ranijem postu ... zelim samo dodati da ni Yasemin nije najpozrtvenija i najiskrenija prijateljica. To je obostrano. Njih dvije nisu k'o nokat i prst, ali su ok. Svaka ima svojih malih tajnih ... nesto o cemu ne zeli govoriti ... Zasto bi Sevgi govorila Yasemin o Bori, o svojoj intimi, a ne zna npr. ni gdje joj majka stanuje, nego mora istrazivati da bi ju pronasla?! ... Da je rijec o nekom 'dubokom' prijateljstvu, jednu takvu najobicniju sitnicu bi sigurno znala.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR
monimalu is offline  
Odgovori s citatom