Pogledaj jedan post
Old 25.11.2003., 19:50   #11
ravana je ovako neopravdano napisao

Quote:
Nego meni se cini da ti samo trazis rupe u RKC Da poste samo na vodi reko bi valjda koko je to fanaticno i nepotrebno i ko je taj koji posti, odakle dolazi post i da li je njegova mama postila prije nego se rodila [/B]
ravana opet imas isti metod -tj izvlacis opce zakljucke na sve slucajeve., primjenjujes ga kao opci slucaj i zakljucujes na mog mene.
i stvaras pretpostavke na koje ti je moj uvodni text odgovorio da si ga pazljivo citao.
primjecujem da si vrstan demagog.

NEMOJ SVOJE PRETPOSTAVKE i demagosku vjestinu UZIMATI KAO OPCE CINJENICE!

ali konkretno cu ti odgovoriti.

1) ne bih rekao da je to fanaticno jer nisam ni rekao za muslimanski nacin posta da je fanatican a on je stroziji od posta na vodi,
JA SAM POHVALIO POST KAO opcu METODU i napisao sam da je dobro i kod krscana i kod muslimana sto se odricu raznih ovisnosti tokom posta.

ali ti to nisi primijetio.!

KRITIZIRAO SAM TO STO KRSCANI NE IDU DO KRAJA U TJELESNOM NACINU UPRAZNJAVANJA POSTA.
I TO BI MOGLI POPRAVITI!

ali ti nisi isao za duhom mog napisa nego volis podhebavati jer ti je takova narav.
a onda se kreveljis kao -pa ja sam se salio.

a one koji se sale- ti onda poucavas jednim postom od 10 kartica gdje ces cistunski opominjati

dharma-treba vam dharma i ozbiljnost a ne zahabancija i laganica i flufy

palis se na cistocu i divis se cistoci i dharmickoj ozbiljnosti ramane i sv franji a kada pises tekstovi ti vrve od prljavih rijeci,omalovazavanja mnogo toga ,prepun si zahebancije,nedosljednosti , kontriranja radi kontriranja,chata

vrlo si nedosljedan ,proturjecan...neugodan kao sugovornik

od tebe sam naucio zanimljivih stvari i znas biti informativan ,ali si kao covjek u komunikaciji odbojan

2) trazim rupe u bilo cemu jer mi je narav takova da volim popraviti tj poboljsavati stvari .
rupe su (tj praznina koja je punina)najvaznija stvar na svijetu i izvor su svega zivoga

tako me je djed naucio kada sam ga pitao sto je najvaznije u zivotu a on mi rekao pjesmicom

SVETI PETAR SVETI PAVAL
DI JE BUZHA ZABIJ CHAVAL


VJERUJEM DA SE RKC MOZE POBOLJSATI .(ali je druga stvar sto oni tvrdoglavo ustrajavaju u prevazidjenim nacinima ponasanja i metodima)
ti opovrgni ono sto pisem i dokazi i pokazi -a nemoj pretpostavljati.

3) da u hrvatskoj u duhovnom smislu vlada komunizam, ili islamski fundamentalizam ja bi kritizirao i pokusao popraviti takav sistem.
posto u hrv zivimo pod oblakom katolickog svjetonazora koji dominira onda me svrbi magla koju ti oblaci stvaraju.

RKC U HRVATSKOJ JE DUHOVNA POLICIJA!

to nisam rekao ja nego pater peter kuzmic(tj lider protestantskih krscana iz osijeka )

posto volim slobodu a vjerujem i drugi ljudi ,nastojim pisati tako da ukazem na ono sto vrijedja moj osjecaj za pravdu i dharmu
(npr ometanje pokusaja yoge u skolu, i sl)
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom