Tema: Suhi kašalj
Pogledaj jedan post
Old 12.10.2010., 10:27   #11
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
ajd pliz pojasni za koji kašalj je koji od ovih sirupa...
thanks
ja sam jako zadovoljna sa Bronhovitom od Subana-za obje vrste kašlja s tim da u kućnoj radinosti radim med i crnu rotkvu za mokri kašalj i bronhitis i sirup od luka za suhi kašalj
Menije bronhovit isto zakon al ga sefica rijetko naruci jer je jeftin
Svi navedeni su za obje vrste kaslja, ja obicno dajem takve jer ljudi tesko procijene vrstu kaslja osobito kod dijece, inace zadnjr studije pokazuju da sirupi osobito biljni tesko pomazu kod cistog suhoh kaslja za koji nije rijetko da trajr mijesecima...
Ergo za dijete od 5 godina moj savjet: Spechiasol epid sirup za kasalj--Opis: Sirup bez alkohola, bez konzervansa, na bazi pročišćenog propolisa EPID , meda od eukaliptusa, ekstrakta mirte uz dodatak minerala (mangan i bakar), ugodnog aromatičnog okusa i ciljanog ljekovitog djelovanja. Preporuča se kao prirodna pomoć u liječenju svih vrsta kašlja (suhog i produktivnog).
Sastav: šećer iz šećerne trske, demineralizirana voda, med eukaliptusa, pročišćeni propolis EPID, ekstrakt mirte, eterično ulje mirte (Myrtus communis L.), ekstrakt limuna, eterično ulje slatke naranče, emulgatori: sukroesteri, lecitin iz soje.
Način primjene: Preporuča se uzeti 3 čajne žlice (15 ml) dnevno, nerazrijeđen ili razrijeđen u odgovarajućem napitku.
Pakiranje: bočica od 100 ml
rtg1 is offline  
Odgovori s citatom