Pogledaj jedan post
Old 02.10.2017., 17:32   #204
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Meni se stvarno dogodilo nešto danas što bih opisala kao šokantno, nešto u vezi muško-ženskih odnosa (Ovan-Vaga) samo ne vidim kakve veze ima s poljima (2/8) osim preko njihovih vladara, koji su u 12. kući (nešto je bilo skriveno godinama)
Quote:
UpsyDaisy kaže: Pogledaj post
Evo, i meni. Kao što Fish kaže, prekid, raskid. Jučer je dragi prekinuo sa mnom, iznenadno (Ur) i izgleda da je to gotova priča.

A ovako: u natalu imam samo široki (i disocijativni) trigon Ju i Ur, ALI mi je u ovogodisnjem solarnom (kraj ožujka) Jupiter TOCNO na Ascendentu (ali u stupanj!), a taj Uran, naravno, u sedmoj, skoro tocno na Descendentu- i tad je vec bila opozicija. Sad je dosla do egzaktnosti i donijela prekid. Kad sam to bila vidjela, nije mi bilo bas svejedno, ali sta cu, odlučila biti optimist (Ju). Kao, pa neće valjda, veza je dobra... eh, eto.
Tek sad kad sam pročitala vaše postove otišla sam pogledati u kalendar i... isto kod mene.
Dogodio mi se prekid dugogodišnjeg prijateljstva, iznevjerila me ta osoba kao da mi je neprijatelj a ne prijatelj (ja Vodenjak, on Vaga)
Ne znam što se zbivalo taj dan na nebu samo znam da sam skoro u bolnici završila koliko sam se nanervirala
(natalni Jupiter mi je u Škorpionu, u 1. polju, tranzitni mi sad prolazi 1. poljem; natalni Uran u 12. polju blizu ASC a tranzitni u 7 polju)
Calandre is offline  
Odgovori s citatom