Pogledaj jedan post
Old 26.07.2007., 13:54   #30
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
I što si ovim konstruktivno doprinijela topicu, osim što si nabrojala svoje aspekte?

Stoga, ne bi bilo loše da ako već hoćeš dati doprinos po točkama ....da napišeš svoje iskustvo/viđenje fizičkog izgleda, kroz te točke. I kakva mješavina je od toga nastala, tj. koji signifikatori su dominantniji.


...probaj odgovoriti na pitanja:

Koji "blizanački" dio tvoj Saturn "pogrubljuje"? (ruke, prste, čulo sluha, glas, nešto u vezi disanja i sl.)

Na koji način misliš da se vidi tvoja karizma?

I sl?



P.S. Venera u konjukciji s Marsom daje privlačne ljude koji zrače seksipilom. Ako je u raku onda je to naglašeno ženstveni i tkz. "majčinski seksipil". Za razliku od npr. u ovnu, gdje bio bi to bio vragolastiji i muškobanjasti seksipil.

Prva dekada uvijek naginje prethodnom znaku (nijansa), a posljednja slijedećem znaku.
Dobro, ali molim i ostale da napišu svoje aspekte i što im ti aspekti donose.

Ja znam što moj saturn pogrubljuje. Nos. Lice mi je inače skladno, okruglo i pomalo baby face s rupicama kad se smijem, što bih ja rekla da je od blizanaca, usne su lijepo oblikovane, punije, ali normalno. Jedino nisam u potpunosti zadovoljna svojim nosom. Možda je malo kao kod Cate Blanchet.
Ali, npr, ne bih ga mijenjala. Mislim da mi stoji takav kakav je.

Ono čime jesam zadovoljna su moje oči. Ponekad malo sanjive. A kad sam ozbiljna, kažu da su kao kod tužnog psića. To se recimo često sviđa suprotnom spolu. Oči i usne. Eto, ja ne znam točno s kojim bi faktorima to povezala iz onoga što si nabrojala.

Što se tiče moje karizme, ne znam jel ju imam. Tu mogu biti subjektivna. To bi trebali drugi procijeniti. Ali mogu reći, da ako se meni društvo sviđa, onda sam poprilično zamijećena u društvu.

A što se seksipila tiče, ide to nekako. Ne bih ga nazvala majčinskim. Kod mene je to više neki djetinjasto-razigrani. Ono kad mi ispadne nešto ili se zatepem i padnem, pa muškarci prilaze kao da bi mi "pomogli". Više je takav nekakav. Ako se to tako može nazvati.

Uglavnom, tip flertovanja je više kroz igru i šalu kod mene. Ali uvijek pali.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom