Pogledaj jedan post
Old 28.07.2007., 01:16   #40
Quote:
lokna kaže: Pogledaj post
mogu reci da karakteristike podznaka bas mijenjaju i to na dominantan nacin te neke opce vagine karakteristike, vaga je kod mene samo okvir
Ovo si baš dobro opisala. Naime, najčešće je upravo tako da je znak fiksni okvir, a podznak mijenja. Pa se zbog toga i kaže da ASC jako utječe na fizički izgled.
Quote:
karakteristike koje odredjuju moj izgled
znak - vaga (opcenito)
podznak - skorpion (dosta ima)
mjesec - skorpion (ne znam tocno kako se manifestira mjesecev utjecaj na zenin izgled - to nisam nasla) - fish ako imas vremena mi rec?
venera - skorpion (to mi tjesi radi saturna )
saturn - skorpion (to me zgrozilo al je istina )
pluton - skorpion (ne znam sta to znaci za izgled)

Fish, s obzirom da si ti strucnjak, jel bi se po ovom moglo rec da se vise uklapam u skorpionski tip? Napominjem da mi je vaga jos samo u 12.kuci - a to nema veze s izgledom.
Da, po ovome što si navela ja te svojim rentgenskim očima vidim....kao ružniju vagu.

Shalim se...ali ovoliko scorpia i to na točkama koje karakteriziraju fizički izgled pokazuje da je u ovom slučaju zaista jak.

Mjesec je inače lice. Ali Mjesec ne radi direktno, niti toliko na "fizičkom" nivou, koliko to radi na nesvjesnom i suptilnije. Pa se očituje kroz "još jedan sloj"....finoću žemskog izričaja koji se suptilno vidi kroz kretnje, pokrete lica i tijela, općenitu figuru i sve ono što žena nesvijesno odašilje svojim spolom. I naravno grudi, ali ne toliko veličinu, koliko oblik, stupanj tvrdoće i sl.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom