Pogledaj jedan post
Old 16.08.2012., 09:39   #606
Lioness, slobodno se javi,tu smo da pomognemo koliko možemo..iako možda nisi svjesna ogromna sreća tvoje kćeri je što ima tako divnu majku punu podrške,i željnu znanja..da sam ja to imala bilo bi puno lakše..nažalost NAC i Inositol nisam uzimala dovljno dugo ni toliko redovno da bi mogla reći jel pomaže ili ne.dat ću sad vremena ovoj dijeti pa ako ne bude nekog konkretnog pomaka dat ću se ozbiljnije u uzimanje nac-a i inositola.iako moram biti iskrena da moj psihijatar nije bio oduševljen idejom da uzimam tamo neke preparate na svoju ruku,iako nije pokazao ni najmanje zanimanje da prouči o čemu se tu radi.NAC se koristi već 25 godina kod oboljelih od side,tako da se tog ne bi toliko bojala,samo treba uzimati do 3 puta više vitamina c.no nove studije pokazuju da se apsorbira puno manja količina vitamina c od unešene pa ne znam koliko to uopće ima smisla.inostiol-na kutiji koju sam ja dobila stoji da se nisu određene još prepručene dnevne količine al doktori koji su propisivali ga kod tricha kažu da su one doze sigurne.najprije konzultiraj se sa njenim psihijatrom. iako trich dijeta ne prepruča nikakve zaslađivače ja za sad koristim fruktozu i čokoladu s fruktozom,veliki sam čkololjubac pa ćemo vidjeti. izvještavam vas jel tvoja kćerka duže na ovoj dijeti i jel joj koristi?čitala sam da najviše pomaže kod djece.
sydney is offline  
Odgovori s citatom