Pogledaj jedan post
Old 24.02.2009., 08:31   #18
Quote:
dios_mios kaže: Pogledaj post
Znači situacija je slijedeća... sviđa mi se muškarac koji voli šarati. Pošto mi je stvarno dopizdilo stalno pušiti od takvih likova, odlučila sam ovom vratiti istom mjerom. Da li je moguće navesti takve muškarce da se zaljube u jednu ženu i kako to učiniti?
ha ha ha..mislim da je pitanje na mjestu...sječam se svoje zgode...u biti...jedan takav..je zaveo moju frendicu...i naravno ostavio slomljena srca.....nekakav prešutan dogovor smo imale...pustila sam papke,,kak bi se reklo...dugo sam mu bila negdije u videokrugu...nisam ništa hinila..ili mu se približavala...ali ..naravno nije znao da je lovina...mislio je da je on lovac...i tako jedan dan nabasao je na mene u trgovini...i krenulo je..malo po malo...da bi došlo da je ispucao sve svoje fore...nakom tri mjeseca...jedne večeri je čak svirao serenadu pod prozorom....uh..to mi se čak i svidjelo..al misija je misija.....mislim da se zaljubio...u cjelom..tom.."hodanju"samo smo se jednom poljubili....ali je bio uhvačen.....mislim da i dan danas pati...zamnom...a jesam bič.....al frendica...je bila hepy....dan danas se znamo nasmijat tome.......on je još uvijek------zavodnik....mada ima 45...godina....pali i žari.....
__________________
..beš pravila ...
suzika is offline