Pogledaj jedan post
Old 29.01.2011., 15:15   #8
vulvodinija?

duboko se nadam da će se još netko javit, imam toliko pitanja za cure sa sličnim simptomima. Orhidey, zanima me da li si ti izgubila svoj normalan uobičajeni iscjedak? ja jesam pa mi se tek nedavno pomalo počeo vraćati. uvijek sam imala dosta obilan pa sam dnevne uloške koristila, a sad ko da sam malo dijete-ništa. možda tu i tamo koja kap. dnevne uloške ne smijem ni pomisliti staviti jer me sad tako jako iritiraju da je to strašno. A doduše, nemam ih zašto ni stavljat kad ni nema isjetka. i da li je tebi "dole"otečeno? meni stalno. varira pa nekad bude malo jače nekad slabije, ali konstantno je otečeno, kao da imam strano tijelo među nogama. do prije 2 mjeseca to je bilo još gore otečeno i krvavo crveno, sad je malo ipak manje i nije baš jako crveno. i uvijek se ponadam da će proći ali nikako-stalno to peckanje i žarenje. i, da, i meni bude malo nakon pranja ok, al ni pola sata ne prođe evo ga opet! Totalno mi je život okrenut- hlače više ne nosim, ne bavim se sportom, a da o sexu ni ne pričam. tog ima samo u mašti.
MarMio is offline  
Odgovori s citatom