Pogledaj jedan post
Old 20.01.2004., 22:03   #10
Re: Vjezbanje u trudnoci?

Quote:
Tijana kaže:
Dečko i ja odlučili primit se posla i napravit bebu budući da ja imam već 29 godina, oboje imamo posao, živimo zajedno i trebamo se ove godine vjenčati.

I sad ja imam hrpu pitanja za vas mame

1. Kako i kada ste skužile da ste trudne? Jel moram čekat da mi menga kasni pa da probam napraviti upotrijebiti onaj test za trudnoću iz apoteke? Btw, dr mi je na godišnjem, pa čekam da se vrati i da odem na pregled.

2. Budući da već nekih 10-tak godina idem u teretanu (zadnjih 3 mjeseca nisam išla, al ponovo sam počela), zanima me jel smijem i dalje ići. Pitala sam tamo trenericu i ona mi kaže da je svaka žena priča za sebe i da je najbolje da sama vidim dal mi vježbanje odgovara ili ne. Al mi je rekla da mogu vježbati kalić tj. callanetics i da mogu vježbati na spravama.

I kaj da ja sad normalno idem u teretanu i dalje vježbam dok ne saznam da sam trudna?
Ad. 1 Znakovi trudnoce. Ma ja sam osjetila odmah, par dana nakon zaceca. Je, naravno da ja onda to nisam znala da je to trudnoca, ali su mi grudi odvratno nabujale. I uzasno boljele, to je bilo nesto sasvim novo, nikada do sada nisam tako nesto osjetila. A poslije jutarnje mucnine i to i prije i ankon jela.

Ad. 2 Ma idi, kak' ne bi smjela, pa nije trudnoca bolest, dapace, sport je zdrav. Pa ja sam delala malte ne do termina, i dezurala i sve i svasta...Naravno da neces s trbuhom do zuba joggirati, sve kako tebi vec odgovara i kako se ti vec osjecas.

Sretno!
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom